Join TodayResults 1 to 2 of 2

Thread: GJithēka Mbi IPTV

Peshendetje te gjithe. Disponoj Iptv punojne shume mire,kush ka interes te me shkruaj ne PM. 12 Muaj 60€

 1. #1
  Toni07's Avatar
  Join Date
  Nov 2019
  Posts
  10

  GJithēka Mbi IPTV


  Peshendetje te gjithe.
  Disponoj Iptv punojne shume mire,kush ka interes te me shkruaj ne PM.
  12 Muaj 60€
  Last edited by Toni07; 09-08-2020 at 09:17 AM.

 2. The Following User Says Thank You to Toni07 For This Useful Post:


 3. #2
  relax&watch's Avatar
  Join Date
  Jun 2021
  Posts
  14

  Pėr miqtė qė jetojnė nė Shqipėri mė e mira ėshtė kėtu!

  Nga 15 euro nė muaj.

  Gjithsej 12500 kanale televizive HD me EPG - 297 prej tyre shqiptarė.
  Dhe sigurisht tė gjitha sportet!

  Biblioteka e filmave me mė shumė se 62000 filma dhe mė shumė se 10800 seri me rinovim tė vazhdueshėm.
  Njė shtesė prej 2400 filmash nė shqip.

  Pėrputhshmėria me tė gjitha pajisjet:
  Telefonat celularė, tabletėt, PC, iOS, TV inteligjent, Andorid TV, MAG, Fire stick, Enigma.

  1m / 15 euro
  3 milion / 30 euro
  6 milion / 45 euro
  12 milion / 70 euro

  Me Paypal ose Paysafe nga mini market.

  Na dėrgoni njė mesazh pėr njė provė falas:

  Posta elektronike:
  [email protected]

  +357 96544698
  Pėr: Viber Skype & WhatsApp & Telegram


 

Similar Threads

 1. IPTV ...... gjithēka qė ka tė dini ..... lirė
  By iptvcrack in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-22-2016, 07:03 AM

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!