Join Today























Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 82

Thread: BVN Tv Programs

Zaterdag 1 juni 00:15 Terzake 00:50 Iedereen beroemd 01:00 VRT Journaal 01:30 Café Corsari 02:20 Vroege Vogels 02:40 10XBeter (Wonen)

  1. #11
    gertl's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    8,528

    Zaterdag 1 juni

    00:15 Terzake
    00:50 Iedereen beroemd
    01:00 VRT Journaal
    01:30 Café Corsari
    02:20 Vroege Vogels
    02:40 10XBeter (Wonen)
    03:10 NCRV Babyboom
    04:00 NOS Journaal
    04:10 Sesamstraat
    04:35 Het Klokhuis
    04:50 NOS Jeugdjournaal
    04:55 Oma & Oma
    05:10 De Elfenheuvel
    05:20 Blokken
    05:45 Thuis
    06:10 Dagelijkse kost
    06:25 EenVandaag
    06:40 NOS Gesprek Minister-President
    06:55 NOS Sportjournaal
    07:00 VRT Journaal
    07:45 De Wereld Draait Door
    08:35 NOS Journaal
    08:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    09:00 PENOZA II
    10:30 Nieuwsuur
    11:20 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:25 Knevel & Van den Brink
    12:15 Terzake
    12:50 Iedereen beroemd
    13:00 VRT Journaal
    13:35 De Rijdende Rechter
    14:05 Sterren.nl
    14:45 Welkom in de Gouden Eeuw
    15:10 De Pelgrimscode
    16:00 NOS Journaal
    16:10 Sesamstraat
    16:35 KRO Kindertijd
    16:36 De grote zus van Kato doet haar eerste communie
    16:39 Kikker en het water
    16:52 De zandtovenaar
    16:56 Dit of dat
    17:00 Schooltv-Weekjournaal
    17:30 Heibel langs de lijn
    17:40 Weekoverzicht SpangaS
    18:30 EenVandaag
    19:00 NOS Sportjournaal
    19:10 VRT Journaal
    19:45 Vlaanderen vakantieland
    20:30 NOS Journaal
    20:50 Weerbericht Europa/ Afrika
    20:55 Langs de Leeuw
    22:00 De ontmaskering van de Vastgoedfraude
    22:55 Nieuwsuur
    23:30 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:35 NOS Studio Sport

  2. #12
    gertl's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    8,528
    Zondag 2 juni

    00:05 Charlie
    00:30 Iedereen beroemd
    01:00 VRT Journaal
    01:35 De Rijdende Rechter
    02:05 Sterren.nl
    02:45 Welkom in de Gouden Eeuw
    03:10 De Pelgrimscode
    04:00 NOS Journaal
    04:10 Sesamstraat
    04:35 KRO Kindertijd
    04:36 De grote zus van Kato doet haar eerste communie
    04:39 Kikker en het water
    04:52 De zandtovenaar
    04:56 Dit of dat
    05:00 Schooltv-Weekjournaal
    05:30 Heibel langs de lijn
    05:40 Weekoverzicht SpangaS
    06:30 EenVandaag
    07:00 NOS Sportjournaal
    07:10 VRT Journaal
    07:45 Vlaanderen vakantieland
    08:30 NOS Journaal
    08:50 Weerbericht Europa/ Afrika
    08:55 Langs de Leeuw
    10:00 De ontmaskering van de Vastgoedfraude
    10:55 Nieuwsuur
    11:30 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:35 NOS Studio Sport
    12:05 Charlie
    12:30 Iedereen beroemd
    13:00 VRT Journaal
    13:35 De zevende dag
    15:35 Boeken in de Boekenweek
    16:00 NOS Journaal
    16:10 Buitenhof
    17:00 Sesamstraat
    17:25 Koek & Ei
    17:45 De omgekeerde show
    18:15 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
    18:45 Nederland Zingt
    19:05 VRT Journaal
    20:00 NOS Studio Sport Eredivisie
    20:55 NOS Journaal
    21:10 Weerbericht Europa/ Afrika
    21:15 Salamander
    22:05 De klas van Frieda
    22:50 NOS Journaal
    23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:10 Brandpunt
    23:50 Andere Tijden Sport

  3. #13
    gertl's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    8,528
    Maandag 3 juni

    00:20 Beesten Bloopers
    00:35 Iedereen beroemd
    01:00 VRT Journaal
    01:35 De zevende dag
    03:35 Boeken in de Boekenweek
    04:00 NOS Journaal
    04:10 Buitenhof
    05:00 Sesamstraat
    05:25 Koek & Ei
    05:45 De omgekeerde show
    06:15 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
    06:45 Nederland Zingt
    07:05 VRT Journaal
    08:00 NOS Studio Sport Eredivisie
    08:55 NOS Journaal
    09:10 Weerbericht Europa/ Afrika
    09:15 Salamander
    10:05 De klas van Frieda
    10:50 NOS Journaal
    11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:10 Brandpunt
    11:50 Andere Tijden Sport
    12:20 Beesten Bloopers
    12:35 Iedereen beroemd
    13:00 VRT Journaal
    13:35 Canvascrack
    14:10 Op zoek naar God
    14:55 Blauw Bloed
    15:30 Fryslân DOK
    16:00 NOS Journaal
    16:10 Sesamstraat
    16:35 Het Klokhuis
    16:50 NOS Jeugdjournaal
    16:55 Oma & Oma
    17:05 De Elfenheuvel
    17:20 Blokken
    17:45 Thuis
    18:10 Dagelijkse kost
    18:25 EenVandaag
    18:50 NOS Sportjournaal
    19:00 VRT Journaal
    19:45 Dunya & Desie
    20:10 Wat Weet Nederland
    20:35 NOS Journaal
    20:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    21:00 3 op Reis
    21:35 Groeten van MAX
    22:10 Nieuwsuur
    23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:10 Knevel & Van den Brink

  4. #14
    malcom's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    planet earth
    Posts
    2,783
    Dinsdag 4 juni

    00:00 Terzake
    00:40 1000 Zonnen
    01:00 VRT Journaal
    01:35 Canvascrack
    02:10 Op zoek naar God
    02:55 Blauw Bloed
    03:30 Fryslân DOK
    04:00 NOS Journaal
    04:10 Sesamstraat
    04:35 Het Klokhuis
    04:50 NOS Jeugdjournaal
    04:55 Oma & Oma
    05:05 De Elfenheuvel
    05:20 Blokken
    05:45 Thuis
    06:10 Dagelijkse kost
    06:25 EenVandaag
    06:50 NOS Sportjournaal
    07:00 VRT Journaal
    07:45 Dunya & Desie
    08:10 Wat Weet Nederland
    08:35 NOS Journaal
    08:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    09:00 3 op Reis
    09:35 Groeten van MAX
    10:10 Nieuwsuur
    11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:10 Knevel & Van den Brink
    12:00 Terzake
    12:40 1000 Zonnen
    13:00 VRT Journaal
    13:35 Vanthilt On Tour
    14:20 Over de kop
    14:50 Taarten van Abel
    15:20 DNA Onbekend
    16:00 NOS Journaal
    16:10 Sesamstraat
    16:35 Het Klokhuis
    16:50 NOS Jeugdjournaal
    16:55 Oma & Oma
    17:05 De Elfenheuvel
    17:20 Blokken
    17:45 Thuis
    18:10 Dagelijkse kost
    18:25 EenVandaag
    18:50 NOS Sportjournaal
    19:00 VRT Journaal
    19:45 NOS Koningspaar in Duitsland
    20:10 Wat Weet Nederland
    20:35 NOS Journaal
    20:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    21:00 Ten oorlog
    21:45 Tournée Générale III
    22:10 Nieuwsuur
    23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:10 Knevel & Van den Brink

  5. #15
    malcom's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    planet earth
    Posts
    2,783
    Woensdag 5 juni

    00:00 Terzake
    00:40 1000 Zonnen
    01:00 VRT Journaal
    01:35 Vanthilt On Tour
    02:20 Over de kop
    02:50 Taarten van Abel
    03:20 DNA Onbekend
    04:00 NOS Journaal
    04:10 Sesamstraat
    04:35 Het Klokhuis
    04:50 NOS Jeugdjournaal
    04:55 Oma & Oma
    05:05 De Elfenheuvel
    05:20 Blokken
    05:45 Thuis
    06:10 Dagelijkse kost
    06:25 EenVandaag
    06:50 NOS Sportjournaal
    07:00 VRT Journaal
    07:45 NOS Koningspaar in Duitsland
    08:10 Wat Weet Nederland
    08:35 NOS Journaal
    08:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    09:00 Ten oorlog
    09:45 Tournée Générale III
    10:10 Nieuwsuur
    11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:10 Knevel & Van den Brink
    12:00 Terzake
    12:40 1000 Zonnen
    13:00 VRT Journaal
    13:35 Vanthilt On Tour
    14:15 De kunst van het opvoeden
    14:40 De Urker vissers
    15:10 De Allerslechtste Echtgenoot Van Nederland
    16:00 NOS Journaal
    16:10 Sesamstraat
    16:35 Het Klokhuis
    16:50 NOS Jeugdjournaal
    16:55 Oma & Oma
    17:05 De Elfenheuvel
    17:20 Blokken
    17:45 Thuis
    18:10 Dagelijkse kost
    18:25 EenVandaag
    18:50 NOS Sportjournaal
    19:00 VRT Journaal
    19:45 Dunya & Desie
    20:10 Wat Weet Nederland
    20:35 NOS Journaal
    20:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    21:00 Memories
    21:50 Andere Tijden
    22:20 Nieuwsuur
    23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:20 Knevel & Van den Brink

  6. #16
    malcom's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    planet earth
    Posts
    2,783
    Zaterdag 8 juni

    00:20 Terzake
    00:55 1000 Zonnen
    01:00 VRT Journaal
    01:35 Vanthilt On Tour
    02:20 Vroege Vogels
    02:40 10XBeter (Wonen)
    03:10 NCRV Babyboom
    04:05 NOS Journaal
    04:10 Sesamstraat
    04:35 Het Klokhuis
    04:50 NOS Jeugdjournaal
    04:55 De Elfenheuvel
    05:10 Blokken
    05:35 Thuis
    06:25 EenVandaag
    06:40 NOS Gesprek Minister-President
    06:50 NOS Sportjournaal
    07:00 VRT Journaal
    07:45 Dunya & Desie
    08:10 Wat Weet Nederland
    08:35 NOS Journaal
    08:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    09:00 PENOZA II
    09:40 De beste singer-songwriter van Nederland
    10:35 Nieuwsuur
    11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:30 Knevel & Van den Brink
    12:20 Terzake
    12:55 1000 Zonnen
    13:00 VRT Journaal
    13:35 Met je neus in de boter
    13:55 Bananasplit
    14:45 Welkom in de Gouden Eeuw
    15:10 De Pelgrimscode
    16:00 NOS Journaal
    16:05 Sesamstraat
    16:30 KRO Kindertijd
    16:31 Luna is Doornroosje
    16:34 Kikker en het verjaardagsspel
    16:41 Reigers
    16:42 Nijntje en haar vriendjes
    16:48 De zandtovenaar
    16:52 Dit of dat
    17:00 Schooltv-Weekjournaal
    17:30 Heibel langs de lijn
    17:40 Weekoverzicht SpangaS
    18:30 EenVandaag
    18:55 NOS Sportjournaal
    19:10 VRT Journaal
    19:45 Vlaanderen vakantieland
    20:30 NOS Journaal
    20:50 Weerbericht Europa/ Afrika
    20:55 Na de Pauze
    23:00 De ontmaskering van de Vastgoedfraude
    23:45 Nieuwsuur

  7. #17
    malcom's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    planet earth
    Posts
    2,783
    Zondag 9 juni

    00:15 Weerbericht Amerika en Cariben
    00:20 Charlie
    00:45 1000 Zonnen compilatie
    01:00 VRT Journaal
    01:35 Met je neus in de boter
    01:55 Bananasplit
    02:45 Welkom in de Gouden Eeuw
    03:10 De Pelgrimscode
    04:00 NOS Journaal
    04:05 Sesamstraat
    04:30 KRO Kindertijd
    04:31 Luna is Doornroosje
    04:34 Kikker en het verjaardagsspel
    04:41 Reigers
    04:42 Nijntje en haar vriendjes
    04:48 De zandtovenaar
    04:52 Dit of dat
    05:00 Schooltv-Weekjournaal
    05:30 Heibel langs de lijn
    05:40 Weekoverzicht SpangaS
    06:30 EenVandaag
    06:55 NOS Sportjournaal
    07:10 VRT Journaal
    07:45 Vlaanderen vakantieland
    08:30 NOS Journaal
    08:50 Weerbericht Europa/ Afrika
    08:55 Na de Pauze
    11:00 De ontmaskering van de Vastgoedfraude
    11:45 Nieuwsuur
    12:15 Weerbericht Amerika en Cariben
    12:20 Charlie
    12:45 1000 Zonnen compilatie
    13:00 VRT Journaal
    13:35 De zevende dag
    15:35 Boeken
    16:00 NOS Journaal
    16:10 Buitenhof
    17:00 Sesamstraat
    17:30 Koek & Ei
    17:40 De omgekeerde show
    18:10 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
    18:40 Nederland zingt
    19:10 VRT Journaal
    20:05 NOS Studio Sport Eredivisie
    21:00 NOS Journaal
    21:15 Weerbericht Europa/ Afrika
    21:20 Salamander
    22:10 De klas van Frieda
    22:55 NOS Journaal
    23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:15 Brandpunt
    23:50 Andere Tijden Sport

  8. #18
    malcom's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    planet earth
    Posts
    2,783
    Maandag 10 juni

    00:25 Beesten Bloopers
    00:40 1000 Zonnen compilatie
    01:00 VRT Journaal
    01:35 De zevende dag
    03:35 Boeken
    04:00 NOS Journaal
    04:10 Buitenhof
    05:00 Sesamstraat
    05:30 Koek & Ei
    05:40 De omgekeerde show
    06:10 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
    06:40 Nederland zingt
    07:10 VRT Journaal
    08:05 NOS Studio Sport Eredivisie
    09:00 NOS Journaal
    09:15 Weerbericht Europa/ Afrika
    09:20 Salamander
    10:10 De klas van Frieda
    10:55 NOS Journaal
    11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:15 Brandpunt
    11:50 Andere Tijden Sport
    12:25 Beesten Bloopers
    12:40 1000 Zonnen compilatie
    13:00 VRT Journaal
    13:35 Vanthilt On Tour
    14:20 Op zoek naar God
    15:05 Blauw Bloed
    15:40 Fryslân DOK
    16:10 NOS Journaal
    16:15 Sesamstraat
    16:40 Het Klokhuis
    16:55 NOS Jeugdjournaal
    17:00 De Elfenheuvel
    17:15 Blokken
    17:40 FC De Kampioenen
    18:20 Dagelijkse kost
    18:30 EenVandaag
    19:00 NOS Sportjournaal
    19:10 VRT Journaal
    19:50 Dunya & Desie
    20:15 Wat Weet Nederland
    20:35 NOS Journaal
    21:00 Weerbericht Europa/ Afrika
    21:05 3 op Reis
    21:35 Groeten van MAX
    22:20 Nieuwsuur
    23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:20 Knevel & Van den Brink

  9. #19
    malcom's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    planet earth
    Posts
    2,783
    Dinsdag 11 juni

    00:10 Terzake
    00:45 1000 Zonnen
    01:00 VRT Journaal
    01:35 Vanthilt On Tour
    02:20 Op zoek naar God
    03:05 Blauw Bloed
    03:40 Fryslân DOK
    04:10 NOS Journaal
    04:15 Sesamstraat
    04:40 Het Klokhuis
    04:55 NOS Jeugdjournaal
    05:00 De Elfenheuvel
    05:15 Blokken
    05:40 FC De Kampioenen
    06:20 Dagelijkse kost
    06:30 EenVandaag
    07:00 NOS Sportjournaal
    07:10 VRT Journaal
    07:50 Dunya & Desie
    08:15 Wat Weet Nederland
    08:35 NOS Journaal
    09:00 Weerbericht Europa/ Afrika
    09:05 3 op Reis
    09:35 Groeten van MAX
    10:20 Nieuwsuur
    11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:20 Knevel & Van den Brink
    12:10 Terzake
    12:45 1000 Zonnen
    13:00 VRT Journaal
    13:35 Vanthilt On Tour
    14:20 Over de kop
    14:50 Taarten van Abel
    15:20 DNA Onbekend
    16:00 NOS Journaal
    16:10 Sesamstraat
    16:35 Het Klokhuis
    16:50 NOS Jeugdjournaal
    16:55 De Elfenheuvel
    17:10 Blokken
    17:35 FC De Kampioenen
    18:10 Dagelijkse kost
    18:25 EenVandaag
    18:55 NOS Sportjournaal
    19:00 VRT Journaal
    19:45 Dunya & Desie
    20:10 Wat Weet Nederland
    20:35 NOS Journaal
    20:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    21:00 Ten oorlog
    21:45 Tournée Générale III
    22:10 Nieuwsuur
    23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:10 Knevel & Van den Brink

  10. #20
    gertl's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    8,528

    Woensdag 26 juni

    00:00 Terzake
    00:35 1000 Zonnen
    01:00 VRT Journaal
    01:35 Vanthilt On Tour
    02:25 Over de kop
    02:55 Taarten van Abel
    03:20 Stop In The Name Of Love
    04:10 NOS Journaal
    04:15 Sesamstraat
    04:40 Het Klokhuis
    04:55 NOS Jeugdjournaal
    05:00 KickS met Sien
    05:10 Blokken
    05:35 FC De Kampioenen
    06:15 Dagelijkse kost
    06:30 EenVandaag
    06:55 NOS Sportjournaal
    07:05 VRT Journaal
    07:45 Dunya & Desie
    08:10 Wat Weet Nederland
    08:35 NOS Journaal
    08:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    09:00 Ten oorlog
    09:45 Tournée Générale III
    10:15 Nieuwsuur
    11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
    11:10 Knevel & Van den Brink
    12:00 Terzake
    12:35 1000 Zonnen
    13:00 VRT Journaal
    13:35 Vanthilt On Tour
    14:25 De kunst van het opvoeden
    14:50 De Urker vissers
    15:15 De Allerslechtste Echtgenoot Van Nederland
    16:05 NOS Journaal
    16:10 Sesamstraat
    16:35 Het Klokhuis
    16:50 NOS Jeugdjournaal
    16:55 KickS met Sien
    17:05 Blokken
    17:30 FC De Kampioenen
    18:10 Dagelijkse kost
    18:25 EenVandaag
    18:50 NOS Sportjournaal
    19:05 VRT Journaal
    19:45 Dunya & Desie
    20:10 Wat Weet Nederland
    20:35 NOS Journaal
    20:55 Weerbericht Europa/ Afrika
    21:00 Memories
    21:50 Andere Tijden
    22:20 Nieuwsuur
    23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
    23:20 Knevel & Van den Brink


 
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. CNN Tv Programs
    By Active2u™ in forum Movie Listings
    Replies: 280
    Last Post: 03-25-2017, 09:08 AM
  2. Eurosport Tv Programs
    By Active2u™ in forum Movie Listings
    Replies: 283
    Last Post: 03-18-2016, 03:05 PM
  3. Eurosport 2 Tv Programs
    By Active2u™ in forum Movie Listings
    Replies: 283
    Last Post: 03-18-2016, 03:05 PM
  4. Eurosport HD Tv Programs
    By Active2u™ in forum Movie Listings
    Replies: 280
    Last Post: 03-18-2016, 03:04 PM
  5. Discovery HD Tv Programs
    By Active2u™ in forum Movie Listings
    Replies: 289
    Last Post: 03-18-2016, 03:01 PM

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

Tags for this Thread