Join TodayResults 1 to 5 of 5

Thread: ★ Albanian / Shqip ★ Best ★ Quality ★ Restream / Reseller - Low Price ★

Pershendetje te nderuar. Jemi ne shitje te strimave Shqiptar dhe ato te huaj : 1: Kanalet Shqiptare ato Lokale dhe

 1. #1
  shuki1's Avatar
  Join Date
  Feb 2020
  Posts
  6

  Exclamation ★ Albanian / Shqip ★ Best ★ Quality ★ Restream / Reseller - Low Price ★


  Pershendetje te nderuar. Jemi ne shitje te strimave Shqiptar dhe ato te huaj :

  1: Kanalet Shqiptare ato Lokale dhe Nderkombtare si dhe Kanalet e ralla me Filma ★
  2: Kanalet Shqiptare te Sportit: Super Sport ★ Tring Sport ★ Art Sport
  3: Kanalet Europiane 90%


  Kanalet tona behen stream nga 4 baza te ndryshme neper Balkan.

  Kanalet tona janė 100% LIVE (jo ondemand)

  Kualitet i Garantuar / Serveret tane jane ne 5 lokacione neper Europe dhe posedojme mbi 50GBPS Internet Download / Upload

  Kemi mbi 1000 Kanale Shqiptare dhe ato Europianet per Restream dhe Reseller PANEL

  Cmimorja:

  Prej 1 - 50 Kanale = 3euro (copa)
  Prej 51 - 100 Kanale = 2euro (copa)
  Prej 101 - 200 Kanale = 1.5euro (copa)  Kanalet tona lejohen te behen Exchange (ndrim) vetem disa paketa te ralla nuk lejohen!
  Oferta per Reseller me shume mundesi fitimi :

  Abonim 1 vjecar = 35euro ( Cmim Reselleri )

  Cdo reseller perfiton Panel personal i cili eshte i menaxhueshem lehtesisht, ku mund te shikoj te editoj te fshi dhe te shtoj kliente sa her qe te doje.

  Ne cdo 100 Kredite 10 kredita jan Gratis.
  Last edited by shuki1; 03-13-2020 at 06:48 PM.

 2. #2
  jimbeam78's Avatar
  Join Date
  Jan 2020
  Posts
  2
  A mund me ma dhan nje test IPTV Server?

 3. #3
  shuki1's Avatar
  Join Date
  Feb 2020
  Posts
  6
  Po, na kontaktoni ne PM ( Personal Message )

 4. #4
  Verbogener's Avatar
  Join Date
  Oct 2016
  Posts
  3
  You have German Channels included Sk*y?

 5. #5
  Deejay28's Avatar
  Join Date
  Jan 2018
  Posts
  8

  Ju mirpresim
  sat-albania


 

Similar Threads

 1. Replies: 45
  Last Post: Yesterday, 04:28 PM
 2. Replies: 5
  Last Post: 08-10-2018, 01:37 PM
 3. Replies: 9
  Last Post: 02-26-2018, 09:11 AM
 4. Replies: 7
  Last Post: 10-14-2017, 02:23 PM
 5. Replies: 6
  Last Post: 07-08-2017, 10:52 PM

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

Tags for this Thread