Join TodayPage 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 106
Like Tree2Likes

Thread: Prezantohu Kėtu

Mire se erdhe miku im Originally Posted by Deejay28 pershendetje te gjithve

 1. #91
  miri-01's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  10,252

  Mire se erdhe miku im
  Quote Originally Posted by Deejay28 View Post
  pershendetje te gjithve

 2. #92
  Pipita's Avatar
  Join Date
  Feb 2018
  Posts
  1
  Pershendetje miq.

 3. #93
  miri-01's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  10,252
  Mire se vjen !!!

  Quote Originally Posted by Pipita View Post
  Pershendetje miq.

 4. #94
  Unknown88's Avatar
  Join Date
  May 2018
  Posts
  1
  Pershendetje

  po kerkoja ne internet per review per iptv dhe gjeta kete forumin

  shpresoj te kalojme mire dhe te gjej ndihmen qe me nevojitet.

 5. #95
  miri-01's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  10,252
  Mire se vjen !!!

  Quote Originally Posted by Unknown88 View Post
  Pershendetje

  po kerkoja ne internet per review per iptv dhe gjeta kete forumin

  shpresoj te kalojme mire dhe te gjej ndihmen qe me nevojitet.

 6. #96
  zerowat11's Avatar
  Join Date
  Aug 2018
  Posts
  9

  Pershendetje

  U gezova qe bera te mundur regjistrimin ne kete Forum, shpresoj dhe mendoj se do te kalojme mire, ju pershendes.

 7. #97
  miri-01's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  10,252
  Mire se vjen
  Quote Originally Posted by zerowat11 View Post
  U gezova qe bera te mundur regjistrimin ne kete Forum, shpresoj dhe mendoj se do te kalojme mire, ju pershendes.

 8. #98
  zd02897's Avatar
  Join Date
  Sep 2018
  Posts
  2
  pershendetje mire se u gjeta

 9. #99
  miri-01's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  10,252
  Mire se vjen

  Quote Originally Posted by zd02897 View Post
  pershendetje mire se u gjeta

 10. #100
  evi3's Avatar
  Join Date
  Nov 2016
  Location
  Land Of Eagles
  Posts
  2,145

  Quote Originally Posted by zerowat11 View Post
  U gezova qe bera te mundur regjistrimin ne kete Forum, shpresoj dhe mendoj se do te kalojme mire, ju pershendes.
  Mire se vjen ne forum
  Respect Other Members

  .................................................. ............And Always Remember...

  Follow The Rules
 
Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast

Visitors found this page by searching for:

prezantimi per vetenTags for this Thread